You are here: Home / plánovanie svadby / 3 dni pred svadbou
3 dni pred svadbou

3 dni pred svadbou

Plánujete svadbu, všetko máte krásne zabezpečené a zariadené, zostávajú už len tri dni do svadby. Len pre istotu, nezabudli ste na niečo? Ak ste to ešte neurobili, odovzdajte manažérovi časový harmonogram svadby, zasadací poriadok, menovky, menička, program svadby pre hostí, jednorázové fotoaparáty, darčeky pre hostí, sviečky, svietniky, kamienky a všetko ostatné čo má byť v sále či na stoloch nachystané. Zmeny na poslednú chvíľu prediskutujte so všetkými dodávateľmi. Upresnite detaily týkajúce sa dopravy a ubytovania vás, vašich najbližších, ako aj ostatných hostí.

Späť na Predsvadobný kalendár: zoznam úloh po mesiacoch, ktoré vám ostávajú do svadby.

About Tatiana Leporis

I am Tatiana Leporis, marketing lady, who work for Lowe GGK now. worked for JandL, UNIT (current Tempest), CD Ogilvy, Slovnaft, Creo/Young & Rubicam in the past. I am interested in everything related to marketing strategies, inbound marketing and engagement marketing.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top