You are here: Home / plánovanie svadby / Predsvadobný kalendár: zoznam úloh po mesiacoch, ktoré vám ostávajú do svadby
Predsvadobný kalendár: zoznam úloh po mesiacoch, ktoré vám ostávajú do svadby

Predsvadobný kalendár: zoznam úloh po mesiacoch, ktoré vám ostávajú do svadby

Viete kedy je najvyšší čas poslať svadobné oznámenia? Kedy je potrebné vybrať miesto na sobáš a na hostinu? Kedy môže byť neskoro na rezerváciu svadobných šiat? A kedy je už neskoro na úradné papierovačky?

V tomto článku vám postupne prinesieme zoznam úloh rozdelený do mesiacov, ktoré vám ešte ostávajú do svadby. Samozrejme za predpokladu, že ste si nezmysleli vydávať sa na poslednú chvíľu už o mesiac. Iste, všetko je možné, aj svadba na poslednú chvíľu, ale pamätajte čo sa vraví: aj zázraky sa robia … len na počkanie… Nech sa páči, preklikávajte sa:

Ak vám predsvadobný kalendár pomohol, dajte nám vedieť!

 

About Tatiana Leporis

I am Tatiana Leporis, marketing lady, who work for Lowe GGK now. worked for JandL, UNIT (current Tempest), CD Ogilvy, Slovnaft, Creo/Young & Rubicam in the past. I am interested in everything related to marketing strategies, inbound marketing and engagement marketing.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top