You are here: Home / trendy / Uletené svadobné trendy

Uletené svadobné trendy

Svadobné oznámenia

alebo svadobné pozvánky tak trochu inak: letenka, palubný lístok, storyboard, časopis, propagačný leták, vizitka, mapa, kniha, platňa, origami alebo komix. A prečo nie?! Takáto pozvánka poskytne rovnaké množstvo informácií ako akákoľvek iná klasická pozvánka na svadbu. Dokonca prezradí oveľa viac.

Obrázok na stiahnutie a zdieľanie v anglictine.

Bylinková svadobná výzdoba

Bylinky už nepatria len do predzáhradky, na okno a do kuchyne. Patria aj na svadobný stôl. Nielen ako súčasť jedál, ale môžu poslúžiť aj ako lacná a jednoduchá dekorácia. Zapojte fantáziu a pohrajte sa s využitím rôznych byliniek: tymián, mäta, šalvia sú nielen krásne, ale aj nádherne voňajú. A kedže ja som tak povediac bylinko-maniak, mne sa tento trend fakt páči, kiež by som sa ešte raz vydávala. Krásny príklad toho, ako si môžete veci pripraviť sama, stačí zájsť v sobotu na trh, alebo babičke do záhradky a originálna svadobná výzdoba je na svete.

Obrázok na stiahnutie a zdieľanie v angličtine.

Zlatá svadobná torta

Zlatá svadobná torta pre všetky nevesty ktoré milujú všetko trblietavé a žiarivé. No, tak toto ja osobne nemusím, ale proti vkusu žiaden…

Výrazný náhrdelník

Doteraz nevesty uprednostňovali jemné, drobné a jednoduché šperky, ale tohtoročné trendy velia inak: výrazný náhrdelník pre nevestu, ktorá dáva prednosť svadobným šatám bez ramienok. Úprimne, ja si nemyslím, že je to až taký zlý nápad, nakoľko taký zaujímavý a výrazný náhrdelník na krku môže takpovediac vytvoriť rovnováhu k svadobnej sukni, ktorá, ruku na srdce, je niekedy väčšia než treba… Okrem toho dramatický šperk na krku pritiahne pozornosť späť na tvár nevesty. Pouvažujte nad tým. A k náhrdelníku patria aj svadobné šaty, pozrite si trendy na tému svadobné šaty 2012.

Veža na šampanské

Preč čokoládové fontány! Preč fontány na šampanské! Uvoľnite miesto pre vežu z pohárov na šampanské. Nádych starých čias, nostalgia pre bohatých, ktorú, rovnako ako svadobné šaty Kate Middleton, do pozornosti vrátila minuloročná kráľovská svadba. Toto nemusím, hoci viem, že črepy prinášajú šťastie.

Na záver: fotky sú zo sociálnej siete Pinterest.

About Tatiana Leporis

I am Tatiana Leporis, marketing lady, who work for Lowe GGK now. worked for JandL, UNIT (current Tempest), CD Ogilvy, Slovnaft, Creo/Young & Rubicam in the past. I am interested in everything related to marketing strategies, inbound marketing and engagement marketing.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top