You are here: Home / šaty / Svadobné trendy 2012: Svadobné šaty

Svadobné trendy 2012: Svadobné šaty

Tento týždeň rezonujú na webe svadobné trendy 2012. Tak sa im všetkým postupne trošku povenujem. Poďme na svadobné šaty.

To na čom sa všetci zhodnú (a čo sa v podstate očakávalo) je fakt, že tohtoročná svadobná móda je silne ovplyvnná minuloročnou kráľovskou svadbou. Presnejšie svadobnými šatami Kate Middleton:

Krajkové rukávy, či už dlhé, tretinové alebo krátke sú veľmi elegantné a pohodlné. Okrem toho zakryjú príliš svalnaté ramená. Úlohou výstrihu už nie upozornenie – aha tu sú moje prsia! Naopak, imaginárny čipkový výstrih (vytvára ilúziu šiat bez ramienok) tajomne zakrýva časť pokožky nevesty ľahkými materiálmi – tylom, alebo mušelínom. Presne ako závoj, po okrajoch zdobený čipkou. Prečítajte si aj uletené svadobné trendy na rok 2012.

Vlečka na rok 2012 by nemala byť príliš dlhá. V centre pozornosti je jemnosť, elegantcia a romantika:

V popredí sú aj šaty na jedno ramienko, na ústupe šaty bez ramienok:

Ďalšou vychytávkou tohto roku je sukňa s dvomi úrovňami. Takýto doubledecker je geniálny spôsob, ako maskovať širšie boky:

Okrem bielej a slonovinovej farby svadobných šiat je tu výrazný posun k ružovej a červenkastej farbe (surovo povedané, prepáčte dizajnéri), ktoré pútali pozornosť na mnohých módnych prehliadkách. Kombináciou farieb ako ružová, bledoružová s krémovou, či farbou “šampanského” nič nepokazíte. To sa týka aj celkovej svadobnej výzdoby:

Pozrite si prehliadku kolekcie svadobných šiat Pronovias 2012 s medzinárodnými topmodelkami ako Karolína Kurková, Irina Shayk, či Valentina Zelyaeva. Ak vás balet nazaujíma, stačí to pozerať od jednej minúty. Majte však na pamäti, že táto módna showka sa konala lan pár dní po kráľovskej svadbe (ktorá bola 29/4/2011) a nie celkom reflektuje ako karty premiešala Kate Middleton. Ale aspoň máte z čoho vyberať. Toľko k šatám. Ak máte niečo nové, dajte mi vedieť a ja článok aktualizujem.

About Tatiana Leporis

I am Tatiana Leporis, marketing lady, who work for Lowe GGK now. worked for JandL, UNIT (current Tempest), CD Ogilvy, Slovnaft, Creo/Young & Rubicam in the past. I am interested in everything related to marketing strategies, inbound marketing and engagement marketing.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top